MAR-GRAN Sp. z o.o.

Hurtownia kamienia


Obróbka kamienia

Prace budowlano-kamieniarskie Blaty Parapety Kontakt

Parapety

Oferujemy atrakcyjne pod względem ceny oraz walorów użytkowych i estetycznych produkty. Oferujemy parapety marmurowe, granitowe, a także z konglomeratu. Przygotowujemy dla naszych Klientów modele wewnętrzne w różnych wariantach kolorystycznych oraz wymiarowych. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy, a nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i projektantów wnętrz, deweloperów, firm dekoratorskich i innych przedsiębiorców.

Wykonujemy parapety marmurowe o bardzo dekoracyjnym wyglądzie. Odznaczają się elegancką formą, a bardzo szeroka i zróżnicowana gama kolorystyczna pozwala na dobór rozwiązania najlepiej dopasowanego pod kątem wizualnym do wnętrza. Należy pamiętać przy tym o naturalnym pochodzeniu kamienia, przez co każdy produkt jest unikatowy, ponieważ odmiennie prezentuje się wybarwienie, użylenie, ziarnistość. Organiczne pochodzenie surowca oznacza ponadto, że gotowe produkty nie emitują szkodliwych substancji do otoczenia i są w pełni bezpieczne.

Dużym zainteresowaniem wśród odbiorców cieszą się także nasze parapety z konglomeratu. Wykazują dużą odporność na wysokie temperatury. Nie absorbują wody, dzięki czemu nawet, gdy przy otwartym oknie podczas deszczu zamokną, nie wpłynie to negatywnie na ich właściwości fizyczne oraz estetyczne. Dużym atutem jest także stabilność formy – konglomerat nie jest naturalnym surowcem i można zaplanować jego wygląd, dzięki czemu produkty z niego wykonane nie będą się w niczym od siebie różniły.

MAR-GRAN Sp. z o.o.

ul. Ordona 1, 01-237 Warszawa, woj. mazowieckie
(22) 837 32 52, margran@margran.pl, NIP: 5271343306